Forum klanu AoH oraz Sojuszu NewHope

Forum stworzone dla potrzeb klanu AoH


#1 2008-09-21 16:21:23

Shazbourn

Lider klanu AoH

Punktów :   

Układamy Historie

Mói znajomi a także moi byli Klanowicze na pewno znają tę zabawę . Dla tych co nie znają

Każdy pisze posta a raczej odpowiedź na poprzedniego posta , wszystko musi się dziać w świecie Lineage 2. I wychodzi nam Historia Ja może zacznę.


Będąc młodym wojownikiem pełnym zapału, popełniłem czyn który nie spodobał się moim pobratymcom Czarnym elfom... uratowałem Białego elfa od śmierci i zostałem wygnany z mojego miasta. Za przyjaciół mam tylko mój miecz i zbroje ....a także klan.
gdy tak rozmyślałem nad zdarzeniami ostatnich lat, usłyszałem krzyki ... pierwsza myślą było pobiec do Dion po pomoc lecz za daleko byłem od miasta. Wyjąłem miecz i ruszyłem w stronę krzyków...


PS: Teraz ktoś niech dopisze coś na to co ja napisałem w podobny sposób.


"Hope is a first step to Disapointment"

Offline

 

#2 2008-09-25 22:00:12

fkd

Proud Member of AoH

Punktów :   

Re: Układamy Historie

przybieglem w miejsce krzykow a tam stal baium i zabijal wszystko co sie rusza hehe

Offline

 

#3 2008-09-25 23:57:11

Kajti

Alliance

Punktów :   

Re: Układamy Historie

Wychodząc z krzaczorków wykonując typowy ruch wychodzenia z krzaczorków (zapinanie rozporka w rozkroku) zobaczyłem że jest koło mnie jakiś gigant który demoluje krzaczorki. Nie mogłem na to pozwolić wtedy nie miał bym gdzie chować moje drogocene steam z krzaka. Postanowiłem przywitać Giganta Backstabem (Po polsku sprzedanie kopa w tylek jakiejs nieogranietej osobie na przywitanie lub pożegnanie) ale Gigant sie obrucił co spowodowało że dostał w inne miejsce niż planowałem. Rozwcieczony Gigant przymierzał się by na mnie się rzucić i zaliczyć ze mną efektowną glebe na krzaczorkach. Wiec ruszył.... i biegł.... ale jego bieg przerwała nie sprzątnięta hachlingaowska kaka na trawie kolo krzakach nr. 28 przez co Gigant przewrucił sie na ........

Ostatnio edytowany przez Kajti (2008-09-26 00:01:34)

Offline

 

#4 2008-09-26 00:47:08

Arahiel

Proud Member of AoH

Punktów :   

Re: Układamy Historie

Ten niezdarny Gigant przerwocil sie twarza na kake tego smoczka poczym nie namyslajac sie dluzej zaczelem uciekac. Tak po 20 min ucieczki stwierdzilem ze gigant juz mnie nie goni wiec postanowilem wrocic do wedrowki ku Dion i tych krzykow.
Kiedy dotarlem na miejsce moim oczom ukazalo sie zniszczone miasto pelno rozlanej krwi i cial, ledwo dychajacy krasnal zlapal mnie za nogawke i powiedzial cichym slowem,
Uciekaj to AnglesofHope uciekaj jesli zycie ci mile  nie zastanawiajac sie dluzej wybralem sie wstrone Giran .......

Offline

 

#5 2008-09-26 11:14:35

Shazbourn

Lider klanu AoH

Punktów :   

Re: Układamy Historie

Stałem z dala nie ingerując w rozwój sytuacji...w sumie to czekałem an dropa...stałem tak i patrzyłem jak Baium uciekł a nijaki DD stojacy w krzacorach i patrzący się w pustke  zlał się w gacie..zostawiłem go za sobą żeby stał tak dalej. Doszedłem do Dion gdzie Baioum zabił większą częsc ludności, nagle zachciało mi się sikać...wszedłem do WH i zobaczyłem tam jego..


"Hope is a first step to Disapointment"

Offline

 

#6 2008-09-26 12:54:11

Kajti

Alliance

Punktów :   

Re: Układamy Historie

Zobaczył mnie z poratkami na dole jak robie kake w W.C w WH (a po tajemnie chowalem w kiblu steam). Chwile się tak przyglądał a jego wzrok był skierowany na dół po czym szpcząc coś padł na ziemie. Nie zdziwiłem się. Sam jak patrze na niego to wpadam w dume i podziw. Postanowiłem się ubrać (i schować steam) po czym wspojrzałem na biedaka który zemdlał. Miał przemoknięte majtki z których wydobywał się zapach moczu. Pewnie zrobił w gatki z wrazenie zobaczywszy moje "Duże "rozmiary" ".  Postanowiłe go obudzić ale zobaczyłem ten krajobraz który wyglądał inaczej gdy wchodziłem do W.C w WH (czyli jakies 8h). Nie wytrzymawszy dłuzej smrodu podzieliłem się obiadem ze zemdłalym sikańcem w majtki po czym zobaczyłem ....

Offline

 

#7 2008-09-27 20:42:12

Yetii

Alliance

Punktów :   

Re: Układamy Historie

Zobaczyłem duży świecący diament unoszący sie ,wszedłem w nie go teteportlo mnie do aden powiedziałem "o Cenzura co to za gówniane miasto "dopiero później jak pozwiedzałem aden powiedziałem"Cenzura jakie piękne miasto"i przypomniałem sobie ze jestem osrany po szlem do grocery shop i kupiłem se nowe czyste majtasy powiedziałem"o Cenzura ale wygodne"wyszlem z miasta i ujrzalem admina jak mnie zobaczył to sie osrał i powiedział "co to za gówno"...

Offline

 

#8 2008-09-27 23:02:50

Kajti

Alliance

Punktów :   

Re: Układamy Historie

A z gówna ciało się stalo przez co zobaczyłem gigantyczną kupe która chodziła ale możliwe że miałem przewidzenia po powąchaniu krasnoludzkiego bimbru 0.01 promila alkocholu ale i tak pachniało gównem. Stwierdzająć że w kupie siła a gówno raczej podchodziło pod kupem zbliżyłem się to gówna ale nie miałem pojęcia jak ją zdobyć... spytałem się na hero czacie i...

Offline

 

#9 2008-09-28 19:35:05

Nosek

HannaMontana<3

Punktów :   

Re: Układamy Historie

... chcialem podniesc gowno i walnal mnie piorun... zginalem na miejscu. THE END.


http://img205.imageshack.us/img205/4098/podpisgp7.jpg
http://img99.imageshack.us/img99/5436/mamagmky4.jpg

Offline

 

#10 2008-09-28 20:12:46

Kajti

Alliance

Punktów :   

Re: Układamy Historie

Zobaczywszy że jak Nosek chciał podnieść gówno ... padł i niezaładnie zaczoę pachnieć wieć postanowiłem odsunąć się od gówna bo jednak stwierdzenie w gównie siła to gówno prawda bo tylko w kupie jest siła więc poszedłem do miasta. Po drodze przemyślałem jedna rzecz. Gdyby Nosek umiał FakeDeath (Po polsku udawać że się zemdlało tylko po to by patrzeć pod spudniczki dziewczyn (jak ktoś woli to i chłopców)) i chciał mnie tym nastraszyć żeby zagarnąć całą moc dla siebie. Hmmm....  Bez chwili zastanowienia zawróciłem. Gdy totarłem na miejsce zobaczyłem ...

Ostatnio edytowany przez Kajti (2008-09-28 20:14:20)

Offline

 

#11 2008-09-28 21:21:54

Shazbourn

Lider klanu AoH

Punktów :   

Re: Układamy Historie

Wstałem w końcu i zacząłem myśleć ... stwierdziłem że kiedy myślę i nic nie wymyślę to sobie myślę po co ja tyle myślałem żeby nic nie wymyslec przecierz mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił... poszedłem następnie do GK i  teleportowałem się do Aden... zobaczyłem to co zobaczył kajti a nie widział nikt inny ... Pogromcy Kup z klanu OSRAM walczyli z gównem które nie miało siły... nie wiem jak to możliwe ale kajti pobiegł do Gówna i krzyknął "znam prawdę "  i ....


"Hope is a first step to Disapointment"

Offline

 

#12 2008-09-28 23:25:38

Kajti

Alliance

Punktów :   

Re: Układamy Historie

I wypowiedziałem "Gówno ma większą moc niż kupa !!!" poczym ruszyłem w strone gówna ale członek clanu OSRAM niechciał mnie przepuścić więc postanowiłem powalić go BackStapem (Patrz wyżej) i w efekcie dostał tam gdzie gigant (patrz wyżej (aż żal tyłek sciska by o tym pisać)) ale kaln OSRAM pokonał zwrowogie gówno  po czym jeden z OSRAM zaprzyjażnił się głebiej z gównem i wyciągnoł ..... W..w..w... WOODEN Breastplate z argumentacją gówna !!! po czym klan OSRAM zaczoł używać soe. Zaczołem biec w strone tego kto wyciognoł ..... W... w... w... o... WOODEN Breastplate z argumentacją gówna !!!!!!!!! ale przewruciłem się o kawałek gówna zwrowogiego gówna i wtedy nic nie mogłem zrobić ale usłyszałem to oto zdanie "Musimy znaleść jeszcze dwie gigantyczne gówna by otrzymać seta WOOD..." i zniknoł i dobrze że zniknoł bo omało po usłyszeniu poraz trzeci tego zdania nie pokorlowałem sobie majtek na kolor zółty lub bardziej zbliżony do pomarańczowego. Razem z pozostałymi stwierdziliśmy jedno musimy znaleść te Gigantyczne gówna i zdobyć pozostałe części W....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rolnictwo2010.pun.pl www.java-games.pun.pl www.team-gs.pun.pl www.11ac2.pun.pl www.zpumlublin.pun.pl