Forum klanu AoH oraz Sojuszu NewHope

Forum stworzone dla potrzeb klanu AoH


#1 2009-01-13 21:10:48

Jeremiah

Newbie

Punktów :   

Jeremiah - podanie i pytań kilka

Witam. Mam 21 lat. Gram w l2 już 4 lata, obecnie gram profesją .. dark elf assasin lvl 26 ;] będzie PR. Posiadam sprzęt top d grade, c grade powinienem bez problemu sam skolowac. Prosiłbym o przyjęcie mnie do klanu ponieważ:
-Przeczytalem wasza historie i wydaje mi się, ze mam do czynienia z dobrymi graczami
-Potrafię duzo wniesc do klanu, jestem aktywny i z tego co mówili inni, gram calkiem niezle.

Grałem na serverach takich jak l2paradise, dex, supremel2 (azuregaming).
Zgadzam się w pełni z regulaminem klanu oraz oświadczam iż będę wykonywał swoje obowiązki Klanowicza w miarę moich możliwości.
Będę korzystał z ts'a (team speak) aczkolwiek wolę ventrilo;p

pytania:
-poniewaz server lezy nie mogę tego sprawdzić: czy macie ally?
-jaki jest najnizszy a jaki najwyzszy poziom w klanie?
-czy pomimo braku wojen nie boicie sie powalczyc gdzies na spocie?

---------- tylko dla zainteresowanych --------------
grałem z reguły WCkami i to tez pewnie bedzie moja pierwsza suba chyba, ze klan do ktorego bede nalezal bedzie potrzebowal innej klasy. Mialem juz sube, mialem nobla, walczylem na oly i na siegach. Szukam przedewszystkim ludzi z ktorymi bede mogl naprawde milo spedzic czas, pogadac na luzie i razem sie bawic. Nie lubię zerg klanów, dużo bardziej stawiam na jakość a nie ilość i wychodze z zalozenia ze dobrze zlozone jedno pt jest w stanie duzo wiecej namieszac niż banda patałachów.. Lubie pvp, posiadam w sobie trochę krwi wojownika i nie widze niczego zdroznego w fakcie, ze potrafie zabic rownie dobrze współklanowicza jesli ten łamie zasady klanowe albo chociaż dobrego wychowania
Czekam na werdykt, pozdrawiam
Jeremiah

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.real-craft.pun.pl www.skokitrener.pun.pl www.srk.pun.pl www.ffff00ff0000.pun.pl www.matematyka2010.pun.pl