Forum klanu AoH oraz Sojuszu NewHope

Forum stworzone dla potrzeb klanu AoH


#1 2008-11-09 17:47:20

Agatka

Newbie

Punktów :   

Agatka - podanie

Nick: Agatka
Wiek: 21 lat
Klasa: pierwsza klasa Sh (tzn. że taka dobra )
Ekwipunek: avadon set + Sage staff (później sow albo Homek), biżuteria c gradey ale na dniach będą B.
Lvl: 60
Ile czasu gram? ... hmm zależy, studiuje teraz troszkę i jak nie ma kolejnego dnia egzaminków to mogę przesiedzieć nawet i cały dzień. Ale zagwarantować mogę tak parę godzin dziennie na bank. Ewentualnie jak nie mogę popstrykać w dzień to nadrabiam w nocy .
W l2 gram w sumie od c1 z większymi lub mniejszymi przerwami.
Serwery: Dragon Network, Epi, i masę innych, których nazw już nie pamiętam (głównie raty 3 - 7, wyjątek dragon 15x ale to stare czasy ;])
Dlaczego chcę dojść? Na forum co nieco poczytałem i jakoś tak w zgranym klanie zawsze weselej i szybciej się spędza czas przy l2 niż w pojedynkę. O klanie słyszałem trochę dobrego (złego jeszcze nie ale to zapewne do czasu ^^)
Ps. aby nie było mało (nie wiem czy się przyda), ale mam też ze sobą mały podany niżej asortyment:
BH: lvl 58 (full plate set)
SE: lvl 58 (karmian, ale wymieniam się z SH oraz powoli zbieram BW)
PP: coś koło 50 lvl jeżeli dobrze pamiętam
Ws: lvl 52 (wymiana z BH)
i dwóch PW na lvl 60 ale są oni nieaktywni (0 ekwipunku, krysze były potrzebne )

Pisałem w dziale rekrutacji do jakiegoś innego klanu ale z tego co mi wiadomo owy klan się rozpadł, a mi już po prostu się odechciało lecieć na głęboką wodę i wolę zainwestować w coś pewnego i z planami i z minimalnym ryzykiem na "jutro koniec".

Aha. niedawno padła mi płyta główna w komputerze i oczywiście została wymieniona, ale jest problem z dźwiękiem (sterowniki są w porządku) - czasami głos po prostu mi pada i nie mam dźwięku w xp, niby nie wielki problem ale jeżeli chodzi o ts'a to bywają chwile, że komputer płata figle w najważniejszych momentach, więc na ts'ie mogę czasem nic nie słyszeć

Oczywiście zgadzam się z regulaminem.

Pozdrawiam i życzę szybkiego rozwoju klanu i wtopieniu się w "Best l2 clans on serwer".

Aha, żeby nie było, że przez nick jakieś problemy będą... jestem chłopem ;], postać odziedziczyłem po swojej ex która już tak nie do końca przepada za l2 (coś koło 5 lvl się znudziło )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sunnycraft.pun.pl www.orp.pun.pl www.wige2011egzaminie.pun.pl www.naukiorodzinie.pun.pl www.21-kr.pun.pl